Radnik u autopraonici (m/ž)

OR Autopranica Leptir
Potreban radnik na neodređeno vrijeme Kontakt telefon(***) ***-****Zlatko
Sarajevo
prije 17 dana

Radnik na ribnjaku/čuvar

AGRINATURA d.o.o.
Opis posla: Poslovi obezbjeđenja objekta Obilazi cjelokupan prostor Obilazi i čisti rešetke Priprema i iznosi hranu na bazene Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati putem opcije APLICIRAJ
Sarajevo
prije 27 dana

Autopraonica GTD
Potrban radnik za rad u autopraonici,sa iskustvom ,Sarajevo-Centar Sve informacije na mob(***) ***-****Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije APLICIRAJ
Sarajevo
prije 26 dana

Radnik u proizvodnji

Opis posla: Rad na mašinama (praćenje njihovog rada i upravljanje istim) Rad u kontrolnoj – upravljačkoj sobi Praćenje toka proizvodnje Održavanje higijene radnog prostora, strojeva i opreme (pranje i dezinfekcija) Utovar i istovar sirovina i proizvoda...
Sarajevo

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Novi
Agencija za državnu službu Federacije BiH
O poslu Opis radnog mjesta: Na osnovu člana 34., 44. i 105. Zakona o državnim službenicima i namještenicima u tijelima državne službe u Hercegbosanskoj županiji („Narodne novine Hercegbosanske županije", broj 1/14 i 6/16) a u vezi s članom 74 a. Zakona o državnoj ...
Sarajevo
prije 6 dana

Pomoćni radnik u građevinarstvu

Kolinvest d.o.o.
Obavezni uslovi: ~ Položen vozački ispit 2B" kategorije ~1 mjesec probnog rada Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati na ****@*****.***   ili se mogu javiti na broj telefona(***) ***-****
Sarajevo

POMOĆNI RADNIK

E+E+E-ENERGY d.o.o. Sarajevo
Pomoćni radnici ( instalacije grijanja,ventilacije,klimatizacije) Da li je radno iskustvo uslov?: nije obavezno radno iskustvo Način prijave na oglas: Na kontakt email za prijave Na kontakt telefon Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatima ...
Sarajevo
  • Brza prijava