Električar m/ž posao

6 oglasa za posao

Rezultati pretrage:

Pogonski električar (m/ž)

Oglas ostaje otvoren do popune, a prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova i kratkom biografijom dostavljaju se na adresu : „Nova DI Vrbas“ d.o.o. Banja Luka, Braće Pišteljić 4 ili na mail adresu

Nova DI Vrbas d.o.o.

Banja Luka
prije 18 dana

Voditelj električar (m/ž)

O poslu Opis radnog mjesta: Na osnovu člana 34., 44. i 105. Zakona o državnim službenicima i namještenicima u tijelima državne službe u Hercegbosanskoj županiji („Narodne novine Hercegbosanske županije", broj 1/14 i 6/16) a u vezi s članom 74 a. Zakona o državnoj ...

Agencija za državnu službu Federacije BiH

Njemačka
prije 19 dana

Električar

Opis posla: Postavljanje električnih instalacija jake struje Remont i rekonstrukcija elektro delova postojeće instalacije i opreme Izrada elektroinstalacija poslovnih i stambenih objekata Polaganje kablova Montaža rasvete i utičnica Uslovi rada...

PARTNERS&ORKA DOO

Bosna i Hercegovina
pre mesec dana

Električar

Kvalifikacije: Iskustvo na sličnim poslovima min. 4 godine Iskustvo u šemiranju komponenata prema jednopolnoj šemi Iskustvo rada na elektroinstalacijama Iskustvo rada na računarskim mrežama i instalacijama istih Poželjno iskustvo rada sa optičkim kablovima...

Eding Telecom d.o.o.