Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Lakirer m/ž posao

1-4 od 4 rezultati

MIDI d.o.o.  -  Hrvatska

 ...NA NEODREĐENO VRIJEME - uz probni rok! Vrlo dobri uvjeti rada, rad u radionici, moderni strojni park, iznadprosječna primanja LAKIRER m/ž - 5 radnika Uvjeti:  ~ djelatnici sa radnim iskustvom ili završenim školovanjem iz struke (posjedovanje svjedodžbe) Kontakt...
prije 7 dana

ZR AUTOSERVIS EDI Gradiška  -  Bosanska Gradiška

Opis posla: ~ popravka havarisanih vozila. Uslovi: ~ poželjno radno iskustvo. Nudimo:  ugovor; platu po dogovoru. Obavezan razgovor pre zasnivanja radnog odnosa. Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti lično na adresu: Autoservis...
prije 33 minuta

Almy Transport d.o.o.  -  Zenica

Uslovi: SSS, srednja stručna sprema Poželjno radno isksutvo Prijaviti se možete putem opcije APLICIRAJ
prije 19 dana

Bosanska Gradiška

Potreban radnik za popravku havarisanih vozila ,radno iskustvo pozeljno Plata po dogovoru. MOLIM BEZ VIBER DOPISIVANJA,PORUKA I SLICNO SVI RAZGOVORI SE VRSE U PROSTORIJAMA SERVISA ILI NA BROJ    065/628-844
prije 5 dana