Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Referent posao Banja Luka

1-3 od 3 rezultati

0 kilometara Obriši

Enmon d.o.o.  -  Banja Luka

Enmon d.o.o. Banja Luka, oglašava poziciju za: REFERENT NABAVKE Opis posla: - Koordinacija i pregovori sa dobavljačima u vezi sa nabavkom - Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke - Svakodnevno praćenje zaliha roba, prodaje i planiranje...
prije 8 dana

Euro-express d.o.o.  -  Banja Luka

Opis radnog mjesta: preuzimanje/isporuka pošiljaka na zahtjev klijenta, unos preuzetih pošiljaka i promjena statusa isporučenih pošiljaka u informacionom sistemu (sistemska dostava), naplata poštarine za preuzete/isporučene pošiljke i uredno izdavanje gotovinskih...
prije 7 dana

VRHOVNI SUD REPUBLIКE SRPSКE  -  Banja Luka

OPIS RADNOG MJESTAReferent za informaciono-komunikacionu tehnologiju (IКT)-CMS administrator na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS Кandidat treba da ispunjava opšte i posebne uslove.Opšti uslovi: da je državljanin...
prije 2 dana