Rezultati pretrage: 5 oglasa za posao

Pojačavamo naš slatki tim. Zapošljavamo samostalnog slastičara (m/ž) s iskustvom. Slastičar je zadužen za izradu torti i slastica, tijesta, krema i sladoleda. Izvor:

Slastičarnica Slatka priča

Hrvatska
prije 1 dan
Slastičarnica Vincek d.o.o. traži 3 slastičara (m/ž) za pripremu i izradu slastica, kolača, krema i tijesta. Mjesto rada: slastičarnica u Dugavama. Izvor:

Slastičarnica Vincek d.o.o.

Hrvatska
prije 1 dan
Opis posla: ~ Priprema i izrada sladoleda, kolača, krema i poslastica Uvjeti: SSS bilo kojeg smjera Radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji (min.1 godina) obvezan kontakt broj (mobitel ili telefon) početak rada najkasnije 01.06.! Nudimo...

Hotel VAPORE

Neum
prije 9 dana
OPIS POSLA: proizvodnja kolača i sladoleda USLOVI: - srednja stručna sprema - radno iskustvo poželjno  Kontakt telefon 062/293-796 ; 061/978-186

Obrtnička djelatnosti CHOCOLAND

Sarajevo
prije 1 dan
 ...Spremačica - više izvršitelja Pomoćni radnik - više izvršitelja Kuhar - više izvršitelja Konobar - više izvršitelja Slastičar - više izvršitelja Uvjeti: NKV/KV/SSS Radno iskustvo poželjno Nudimo: Ugovor o radu na određeno vrijeme Najniža...

„VALAMAR RIVIERA“ Hrvatska

Inostranstvo
pre 2 meseci