Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Trgovac/trgovkinja posao Bijeljina

1-4 od 4 rezultati

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Trgovac/trgovkinja, Bijeljina" na Jooble

Građapromet d.o.o.

Građapromet d.o.o. Bijeljina, oglašava poziciju za: TRGOVAC/TRGOVKINJA Uslovi: - SSS, srdnja stručna sprema - Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima Sve prijave možete slati putem opcije "PRIJAVI SE" Lokacija: Bijeljina Broj izvršilaca: 1 ...
prije 9 dana
Bijeljina

Potrebna trgovkinja u BN ~18.Nov 2019. Potrebna trgovkinja u prodavnici mjesovite robe u Bijeljini. Sve informacije iskljucivo na broj tel(***) ***-****Radnica ce biti prijavljena, plata redovna, uslovi idealni(***) ***-****
prije 8 dana
Bijeljina

GRAĐA PROMET d.o.o. Bijeljina

Uslovi: SSS, srdnja stručna sprema Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije APLICIRAJ
prije 1 dan
Bijeljina

Sp Saška

Opis posla: Vršiti prodaju robe kupcima Rad na kasi i odgovornost za tačnost iste Vrši prijem robe u objekat kao i provjeru iste sa pratećom dokumentacijom Od kandidata očekujemo: VSS ili SSS Poželjno poznavanje našeg prodajnog asortimana (nije ...
prije 15 dana
Brčko

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.