Filteri

Datum objave

Plaća

Freelance poslovi:

Prikaži

Pravnik posao Tuzlanski kanton

1-3 od 3 rezultata

Tuzla
O poslu Opis radnog mjesta:Na osnovu člana 8. Zakona o radu u institucijama BiH (Službeni glasnik BiH broj: 26/04, 7/05 i 48/05, 60/10 i 32/13), člana 6. Pravilnika o radu "Elektroprenos – Elektroprijenos BiH" a.d. Banja Luka i Odluke Uprave "Elektroprenos – Elektroprijenos...
prije 6 dana
Tuzla
UR Objekat brze prehrane ALDI Tuzla raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na slijedeću radnu poziciju: Konobar (ž) – 2 izvršioca. Uslovi: – Završena srednja stručna sprema, treći ili četvrti stepen – smjer nije određen – Radno iskustvo nije uslov Mjesto zaposlenja...
pre mesec dana
Tuzla
Trgovinska radnja Calico Trade Tuzla raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na sljedeću radnu poziciju: Prodavač (ž) – 1 izvršilac. Uslovi: – Završena srednja stručna sprema – Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – Poželjno poznavanje rada na PS kasi...

Freelancer ili freelance radnik je netko tko je samozapošljen i ne radi za određenog poslodavca dugoročno

Prikazivati freelance oglase