Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Sobarica posao

1-4 od 4 rezultati

SALUS - HOTEL STELLA d.o.o.  -  Neum
OPIS Hotel Stella Neum objavljuje OGLAS Za radno mjesto Sobarica u hotelu Stella Uvjeti: Srednja stručna sprema Dobra radnica Pristojnog ponašanja Spremna za posao sobarice Smještaj i ishrana osigurani u hotelu
prije 10 dana
Emiran d.o.o.  -  Sarajevo
Opis posla: Pospremanje i čišćenje soba Stručna sprema: SSS Potrebno radno iskustvo: ~ Minimalno 6 mjeseci radnog iskustva. Vrsta ugovora: ~ Ugovor na određeno vrijeme Prijavu na oglas možete izvršiti na mail adresu info@emiran...
prije 3 dana
Hotel STELLA  -  Neum
"SALUS - HOTEL STELLA d.o.o. Neum", oglašava poziciju za popunu radnog mjesta i prijem u radni odnos: SOBAR / SOBARICA U HOTELU Uslovi: Srednja stručna sprema Dobra radnica Pristojnog ponašanja Spremna za posao sobarice Nudimo: Smještaj i ishrana osigurani...
Grad Mostar (opština)
Posao na čišćenju apartmana od 10.06.-10.09.2017. Obezbijeđen smještaj -apartman,blizu mora ,plaća po dogovoru. Molimo samo ozbiljne ponude +387 63313411 +385 914620301 Goran
prije 21 dan