Trgovac posao Doboj

1-3 od 3 rezultati

Fructa Trade d.o.o  -  Derventa

Opis posla: ~ Izlaganje robe na police u marketu ~Vođenje računa o rokovima robe ~ Rad na kasi ~ Svakodnevna komunikacija sa kupcima ~ Održavanje higijene radnog prostora Uslovi: SSS, srednja stručna sprema trgovačkog usmjerenja Ažurnost...
prije 13 dana

Fructa Trade d.o.o.  -  Derventa

O poslu Opis radnog mjesta: Ako želite raditi u prijatnom i stimulativnom radnom okruženju, u dobrom timu i imate iskustvo u maloprodaji, prijavite se na naš oglas za sljedeću poziciju: Trgovac (više izvršilaca) Derventa Preduzeću „Fructa-trade“ d.o.o. Derventa...
prije 15 dana

Studio Moderna d.o.o. Sarajevo  -  Derventa

Studio Moderna d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju  Trgovac u maloprodajnoj jedinici, TOP SHOP Derventa (2 radna mjesta)  Opis radnog mjesta  Studio Moderna d.o.o. je dio Studio Moderna grupe, jedne od vodećih direct marketing kompanija u Srednjoj i Istočnoj Evropi...
prije 22 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.