Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Vozač posao Inostranstvo

1-2 od 2 rezultati

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Vozač, Inostranstvo" na Jooble

Vozač autobusa (m/ž)

Presečki grupa d.o.o.

 ...O poslu Opis radnog mjesta: PRESEČKI GRUPA d.o.o. zapošljava VOZAČA AUTOBUSA m/ž Osnovna djelatnost tvrtke Presečki grupa d.o.o. je prijevoz putnika u županijskom, međužupanijskom i međunarodnom prijevozu. Tvrtka u vlastitom voznom parku posjeduje 137 voznih...
Hrvatska
pre mesec dana

Vozač B kategorije, Vozač C i D kategorije, Čistačica

„DARIO PROMET“ j.d.o.o. Seget Donji, Republika Hrvatska

Opis radnog mjesta: ~ Čišćenje apartmana Uvjeti za poziciju: Potrebno radno iskustvo od minimalno 1 godine, poželjno iskustvo od tri godine i više Poželjno poznavanje engleskog jezika Nudimo: Ugovor o radu na određeno vrijeme, s mogučnošću  produženja...
Inostranstvo
pre 2 meseci