Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Datum objave

svi dani

Plaća

Grad

Slični poslovi:

Drugi poslovi:

Poslodavci

Freelance poslovi:

Prikaži

Dizajner posao

1-3 od 3 rezultata

GATARIĆ DOO  -  Derventa
GATARIĆ DOO Derventa Kninska bb Telefon: 053/315-028 Kontakt osoba: Dragan Stanić GRAFIČKI DIZAJNER DERVENTA POTREBNE KVALIFIKACIJE: ~Neophodno znanje rada na Adobe paketu (Illustrator, In Design, Photoshop) ~Prednost: znanje engleskog jezika, njemačkog jezika...
prije 22 dana
Agencija Spektar  -  Banja Luka
Opis posla: ~Projektovanje industrijske rasvjete, ~analiza i izrada ponuda za klijente. Potrebni uslovi: ~VSS, diplomirani arhitekta ili diplomirani elektro inženjer, ~5 godina radnog iskustva na istim poslovima, ~poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika. ...
prije 1 dan
Maglaj
FINE LIFE GROUP DOO ALEJA LJILJANA BB MAGLAJ Konkurs za popunu radnog mjesta: Konstruktor/dizajner ženske odjeće (m/ž) Opis posla: konstrukcija osnovnog kroja ženske odjeće (večernje, dnevne i koktel haljine) modeliranje korekcija prototipova rad u Optitex sistemu digitaliziranje...
prije 5 sata

Freelancer ili freelance radnik je netko tko je samozapošljen i ne radi za određenog poslodavca dugoročno

Prikazivati freelance oglase
Vaš komentar