Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Dizajner posao

1-3 od 3 rezultati

MAAG Projekt d.o.o.  -  Bihać
Tvoji zadaci: Potpuno kreiranje web prezentacija, odnosno dizajna web prezentacija Kreiranje dizajna web aplikacija Grafičko oblikovanje podataka Tvoj profil: Vladanje programima za grafičko oblikovanje Photoshop, Illustrator i Corel Odlično poznavanje...
prije 16 dana
LIKOGRAF OFR  -  Ilidža
Opis poslova: Idejna rješenja i priprema za štampu: billboarda, letaka, brošura, kataloga, itd.  Samostalna komunikacija sa štamparijama i partnerima  U suradnji sa sektorom prodaje sudjelovanje u kreiranju prezentacija proizvoda Društva;   Redovno izvještavanje...
prije 24 dana
MAAG Projekt d.o.o. Bihać, oglašava poziciju za: WEB DIZAJNER Opis posla: - Potpuno kreiranje web prezentacija, odnosno dizajna web prezentacija - Kreiranje dizajna web aplikacija - Grafičko oblikovanje podataka Uslovi: - Vladanje programima za grafičko oblikovanje...
prije 13 dana